Gemi Adamları Derneği- Gemi İş kazaları | Vizyon & Misyon
16255
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16255,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

GA-DER olarak öncelikli görevimiz denize açılmak isteyen kişilere bilgi ve destek sağlamak , kaynaklarımızı bu yönde kullanmaktır. Denize açılmış kişilerin ise ; ücretlerini alamamaları durumlarında hukuki yardımda bulunmak, iş kazası ve benzeri durumlarda yardımcı olmak , deniz kanunundaki bütün hukuki haklarını korumak, karada yürütülecek işlerine danışmanlık yapmaktır.

Gemi adamlarında ‘bir olmak, birlikte olmak’ en önemli hususlardan biridir. Kişilerin tek başlarına sorunların veya hataların altından kalkmaya çalışmaları , karşılarına armatörler ve şirket sahiplerini almaları demektir. Bu yüzden çekinceler baş gösteriyor ve vazgeçiyorlar. Ancak bizim hak aramakta hiçbir çekincemizin olmadığı gibi gerekli mecralara baskı yapmaktan da çekincemiz yoktur. GA-DER olarak bu tür sorunları örgütlenmiş şekilde çözmek bizim en kutsal görevimizdir.

Bir olalım, birlikte olalım!